عکس علی بهروزآبادی-2

معرفی وبسایت لندگراف

سایت برتر لندگراف در سال 1400 به صورت حرفه ای فعالیت خود را شروع کرده است.

سایت لندگراف برای ارایه آموزش های جامع و رایگان راه اندازی شده است و در حال فعالیت هست که این آموزش ها به علاقه مندان کمک می کند که در حوزه مورد علاقه خود فعالیت کنند، و درآمد میلیونی از علایق خود کسب کنند، شما میتوانید به کمک این سایت برترین دوره های ایران و آموزش های ایران را ببینید.

داستان لندگراف

لندگراف توسط علی بهروزآبادی بنیان گذاری شده است ، علی بهروزآبادی در سال 1398 وارد حوزه طراحی گرافیک و طراحی سایت شده است که بعد از گذشت زمان و با فعالیت در اینستاگرام و کسب و درآمد از اینستاگرام توانست با پولی که خود به دست آورده است به دوره های زیادی شرکت کرده و تا تجربه خود را روز به روز افزایش دهد.

علی بهروزآبادی با شرکت در دوره های طراحی سایت در سال 99 به یک متخصص طراحی سایت تبدیل شد، یکی از نیاز های طراح سایت حرفه داشتن تخصص سئو می باشد، که در سال های 99 و 1400 با چند تا از متخصصان حوزه سئو آشنا شد، و فعالیت حرفه ای خود در عرصه سئو را از همین سال ها شروع کرد.

بعد از شرکت در دوره ها و دیدن آموزش ها به سمت پروژه یابی رفته و با گرفتن پروژه های بزرگ تجربه های زیادی رو کسب کرده است، که این تجربیات در نهایت منجر به راه اندازی وب سایت خود، که نامش لندگراف می باشد، شده است.

و در حال راه اندازی سایت های بیشتری برای خود در عرصه های پر طرفدار می باشد، که در این میان در حال بزرگ کردن تیم خود می هم باشد.

به نقل از علی بهروزآبادی: من همیشه آرزو داشتم یک وب سایت حرفه ای در عرصه آموزش داشته باشم، تا در دید عموم کاربران قرار بگیرد و بتواند به کاربران خود در عرصه آموزش مجازی کمک کند، که الان توانسته به این آرزوی خود دست یافته و این آرزو را به موفقیت بزرگی تبدیل کنم.

شعار لندگراف: سخت ترین راه موفقیت شروع کردنه!

(درسته که ما اولین نیستیم،ولی بدترین هم نیستیم و سعی داریم بهترین بشیم)

کار لندگراف چیست؟

لندگراف در حوزه آموزش فعالیت میکند و در تلاش هست که با ساخت برترین محتوای آموزشی در پیشرفت شما و بالا بردن اطلاعات شما نقشی داشته باشد ، و بتواند شما را وارد عرصه ای پولساز طراحی سایت،سئو،فتوشاپ،پریمیر، افتر افکت و … کند.

شما با داشتن یکی از این مهارت ها و خیلی از مهارت های دیگری که در سایت لندگراف گذاشته میشود کسب و درآمد کنید.

امروزه در لندگراف بخش جدیدی راه اندازی شده است که لندگراف مارکت نام دارد، در لندگراف مارکت فایل های آماده و لایه باز گرافیکی به فروش گذاشته می شود، تا کسب و کار های آنلاین بتوانند، با خرید و تهیه این فایل های آماده و ایجاد چند تغییر کوچک بتواند به طرح ایده ال خود دست بیابد.

کار لندگراف مارکت چیست؟

لندگراف مارکت یک فروشگاه فایل می باشد، در لندگراف مارکت فایل های گرافیکی به صورت لایه باز با کیفیت بسیار بالا به فروش می رسند، در کنار فایل های لایه باز فونت های نیز به فروش می رسند، که گلچینی از بهترین فونت ها می باشد.

لندگراف مارکت در سال 1402 توسط علی بهروزآبادی تاسیس و راه اندازی شده است، که یکی از زیر مجموعه های لندگراف می باشد، و هدف علی بهروزآبادی از راه اندازی مارکت، راحت کردن کار مدیران کسب و کار ها می باشد، که هم انتخاب از بین 100 ها فایل باشد، و هم به راحتی بتواند ویرایش کند.

نشانی لندگراف مارکت:                                                                                               www.landgraph.ir/market

آموزش و بازار کار

ما به شما کمک میکنیم تا بتوانید به بازار کار کار با نرم افزار های حرفه ای و طراحی سایت وارد شوید، تا بتوانید به درآمد های بالایی دست یابی کنید.

ما پیش شما هستیم از شروع تا موفقیت پس شما هم با ما همراه باشید و به خانواده بزرگ ما بپیوندید.